HODNOCENÍ NAŠICH SLUŽEB

MARKÉTA A JAN

Děkujeme za krásné svatební fotografie a videa. Paní fotografka a pan kameraman jsou velice profesionální, vstřícní a trpěliví, což v ten den D je určitě potřeba.

Markéta Vídenská


V I D E O K L I P


EVA A LUBOŠ

Dobrý večer, až dnes jsme se po víkendu dostali na internet. Videoklip je nádherný, museli jsme se na něj podívat několikrát za sebou :-) A myslím, že zítra tomu nebude jinak :-) Moc děkujeme, je to úžasný :-)

Krásný zbytek večera

Eva a Luboš Pajerovi


V I D E O K L I P


PETRA A MICHAL

Dobrý večer, už se k nám dostalo video a fotečky. Máme obrovskou radost! Jste hrozně šikovní a z naší strany je maximální spokojenost! Ještě jednou moc děkujeme za krásnou vzpomínku na náš den a budu ráda, když se zase potkáme při nějaké hezké příležitosti.

Mějte se krásně a ať se Vám v životě jen daří!

Petra a Michal


V I D E O K L I P


MANŽELÉ SVOBODOVI

"Velice se nám líbila vaše práce. Fotky od Vás a video, které točil Váš manžel, bylo moc pěkně zpracované. Jsem moc ráda, že jste nám navrhli i zámek, fotky i video jsou tam nádherné. Rodina byla z toho nadšená. Taková krásná památka nám zůstane na celý život. Moc vám děkujeme za všechno, když bysme něco potřebovali nějakou rodinnou událost nafotit nebo natočit rádi se rádi se Vám ozveme. Určitě vás budeme doporučovat."

Manželé Svobodovi


JANA A MICHAL BRATRŮ

Mockrát vám děkujeme ze krásně provedené fotečky s fotoprezentací a koláží. Byli jsme s vámi velice spokojeni. Spolupráce s Vámi při svatebním focení byla velice příjemná a děkujeme vám za skvělé a originální nápady při naší zasněžené svatbě, jako byly třeba fotky s lyžemi. Chtěli jsme vám taky hlavně poděkovat za váš vstřícný a ochotný přístup. Velice se nám líbil kompletní servis co nám byl poskytnut, jako bylo potištěné DVD i s fotkou na přebalu. Mockrát vám děkujeme za spolupráci a budeme vás jen doporučovat.

Mějte se krásně s pozdravem Jana a Michal Bratrů


KAROLÍNA A MARTIN POPELÁŘOVI

Tak jsme s Martinem právě jedním dechem zkoukli video a fotky a jsme vážně moc nadšení.:-) Moc děkujeme za krásnou a skvěle při svatebním focení byla velice příjemná a děkujeme vám za skvěle odvedenou práci. Čekala jsem, že výsledek od Vás bude určitě super, ale není super, je ještě lepší. :-)

Ještě jednou moc děkujeme a zdravíme.


MANŽELÉ ŠULCOVI

Musím říci, že i pro lidi, kteří nemají focení úplně v lásce, je spolupráce s manžely Brelovými od začátku do konce velmi příjemná. Bez nejmenších stresů či nervů. Bez nutnosti dlouhého domlouvání, které by zabíralo čas i sílu. Samotná spolupráce, tak k té snad ani není co dodat, uvolněná, veselá, netradiční... Podařilo se jim zachytit vše podstatné, spoustu krásných detailů, které by si člověk ani nepovšiml a přitom jsme ani nevěděli, že nás, nebo okolí někdo fotí a točí. O to větší pro nás bylo překvapení, když jsme zjistili, kolik krásných fotografií vzniklo. I focení nás dvou, kterého jsem se upřimně bála a nějak zvlášť jsem se na něj netěšila, bylo naprosto pohodové, uvolněné a zábavné. A hlavně je na výsledku vidět atmosféra celého dne, jak se lidi bavili a jak jsme si to krásně užili a to nebývá na fotce pravidlem. Konečné zpracování ve foto knize nás překvapilo - nevšední, zobrazující celý den a bude pro nás nádhernou památkou navždy. Stran videa ani zde není co vytknout. Klip jak klasický tak i retro-dárek jsou úchvatné a perfektně zpracované. Nenašla jsem člověka, kterému by se nelíbily. Manžele Brelovi můžu jedině doporučit a spolupráci s nimi si moc rádi zopakujeme.

Dr. Šulcová, Dr. Šulc


MANŽELÉ BUREŠOVI

Chtěli bychom poděkovat velmi šikovné paní fotografce Ireně Brelové za nafocení naší svatby a jejímu manželovi, panu Zdeňkovi Brelovi, za opravdu úžasné video z našeho svatebního dne. Děkujeme za originální nápady a profesionální přístup.

Manželé Burešovi